מחלקת רווחה

מחלקת רווחה

על המחלקה

מחלקת רווחה נוסדה על מנת לדאוג לרווחת הסטודנטים.ות בקמפוס ומול גורמי חוץ המשפיעים עליו כמו העירייה וספקי שירות. מטרת המחלקה היא לשפר את התנאים והרווחה של הסטודנטים.ות בלימודים ובשעות שמחוץ להם, כך שתהיה להם.ן את החוויה סטודנטיאלית הטובה ביותר.

בנוסף להנגשת שירותים עירוניים וממשלתיים, המחלקה אחראית על זכויות וצרכנות בקמפוסים ומחוצה להם. כמו כן, יצירת נקודות ממשק בין הסטודנטים.ות של בצלאל לעיר, לתושביה ולקהילות המרכיבות אותה באמצעות פרויקטי מעורבות חברתית ויציאה לשוק העבודה.
לכל שאלה, בעיה, יוזמה או רעיון ניתן לפנות אל ראש מחלקת הרווחה של האיגוד במייל: [email protected]

יובל אלמוג

ראש מחלקת רווחה

איך מקבלים הנחה בארנונה? בהתאם להכנסה החודשית קיימת אפשרות לקבלת הנחה בארנונה שנעה בין 20-80%. הנחה בארנונה לכל יחיד שהכנסתו אינו עולה על 5000₪ לחודש בממוצע.
לבקשה להנחה יש לצרף תצהיר חתום בפני עו״ד (ראו את סעיף עו"ד האיגוד לסיוע). כמו כן, יש להצטייד באישורים הבאים: חוזה שכירות תקף, תלושי שכר של כל השנה החולפת או של חודשים אוקטובר-דצמבר של השנה החולפת, אישור מביטוח לאומי – דו״ח ״ריכוז מקומות עבודה״, תצהיר הכנסות והוצאות חתום בפני עו״ד.

עו"ד ארז ספיר המשמש כיועץ המשפטי של האיגוד ועומד בראש משרד עצמאי מגיע פעמיים בחודש בממוצע לקמפוסים עבור החתמות סטודנטים.ות חברי.ות איגוד על תצהירים להנחה בארנונה ללא עלות!

התעדכנו ברשתות החברתיות של האיגוד על תאריכי המפגשים.

דקאנט הסטודנטים.ות מציע מערך סיוע נפשי שפתוח לכלל הסטודנטים.ות. ניתן לפנות לליאורה טאס, העובדת הסוציאלית של הדקנאט בכתובת המייל [email protected] או בטלפון 02-5893220 שתדע לסייע לכם.ן בצורה הטובה ביותר.

מעונות אגרון שבמרכז העיר, ממוקמים ברחוב הלל 37, ירושלים ומיועדים לסטודנטים.ות בבצלאל. למידע נוסף ניתן לפנות לאיידן נפתלי מדקנאט הסטודנטים.ות במייל: [email protected]

בצלאל מתייחסת בחומרה על כל נושא של הטרדות מיניות/מגדריות. בכל מקרה או ספק, פנו לנציגות המניעה להטרדות מיניות.

נציבי.ות התלונות על הטרדה מינית באקדמיה

דוד עדיקא – [email protected]  

טליה ישראלי – [email protected]

קרן דרור דוידוף – [email protected]

שלי הרשקו, דקנאט הסטודנטים.ות  – [email protected]

קמפוס מגרש הרוסים:
בקרבת הקמפוס ברחוב יוחנן הורקנוס 3, ירושלים נמצאת חנות ארטולס בה תינתן הנחה לסטודנטים.ות

ארכיטקטורה:
בנוסף לסניף הארטולס שציינו קודם הנמצא במרכז העיר, סטודנטים.ות מקמפוס אדריכלות יכולים גם למצוא ציוד אמנות בחנות Art Set – Art Supplies ברחוב שמואל הנגיד 1, ירושלים.

בנוסף אפשר למצוא ציוד אמנות גם בחנות ידי אומן הנמצאת ברחוב בן יהודה 36, ירושלים.

השלוחה החרדית:
גם בשלוחה החרדית בגבעת שאול קיימת חנות חומרים של ארטולס.

בתור סטודנטים.ות אתם.ן זכאים.ות להנחה של 50% מהערך צבור, וקיימות מספר אופציות שמקנות הנחות שונות לפי קבועי זמן שונים. כל הפרטים והטענת הפרופיל באתר רב-קו אונליין.
לצורך טעינת פרופיל סטודנט ברב קו עליכם.ן להכין מראש את המסמכים הבאים:
אישור לימודים לשנת הלימודים הנוכחית, אישור תשלום משנת הלימודים הנוכחית או תעודת סטודנט משנת הלימודים הנוכחית או הקודמת, תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון, כרטיס רב-קו.

בנוסף קיימת הנחת סטודנטים.ות גם באפליקציית מוביט. ניתן למצוא את ההנחה בפרופיל שלכם.ן באפליקציה ולהזין בקלות את תעודת הסטודנט.ית שלכם.ן, אישור לימודים לשנה הנוכחית, וצילום ת.ז.

ברחבי הקמפוס פזורים מיקרוגלים לשימושכם.ן., מכונות שתייה וחטיפים, וקולרים למים קרים וחמים. קיימת גם קפיטריה בקומה 2 עם מחירים מוזלים לסטודנטים.ות. 

יש לכם.ן רעיון פורץ דרך? הצעה לייעול? טיפ קטן שיעזור לנו לעזור לכם? כתבו לראש מחלקת הרווחה במייל: [email protected]

Scroll to Top

התחברות

התחברות לחברי איגוד

*סטודנטים.ות הלומדים.ות תואר ראשון/שני מקבלים.ות
אוטומטית את פרטי ההתחברות למייל