אודות

אודות האיגוד

החזון שלנו

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים מייצג את האינטרסים האקדמיים והרווחתיים של הסטודנטים.ות במרחב האקדמיה, בירושלים ובארץ. האיגוד לוקח חלק פעיל בהתאחדות הסטודנטים.ות הארצית ומקדם שיתופי פעולה עירוניים וארציים.

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים של בצלאל הינו עמותה רשומה ללא מטרות רווח, שכל מטרתה היא לייצג ולדאוג לרווחת כל הסטודנטים.ות של בצלאל.
האיגוד מפעיל מגוון פרויקטים כדי לחזק את המרקם הקהילתי בין סטודנטים.ות מהמחלקות ומהקמפוסים השונים של בצלאל ופועל במישור האקדמי, הרווחתי והתרבותי, כדי להעניק מעטפת בטוחה לסטודנטים.ות.

המציאות בצל שגרת החירום מעמידה אותנו באתגרים אקדמיים ורווחתיים חדשים. אנו נפעל כדי לשמור ולייצג את האינטרסים של הסטודנטים.ות בכל אחת מהחזיתות. האיגוד פועל מתוך ערכים של קהילתיות, שוויון הזדמנויות, מקצועיות ויצירה ברת קיימא. חשוב לנו כי האקדמיה תשמר כסביבה בטוחה, מכילה וסובלנית.

בנושאי אקדמיה נפעל לשיפור איכות ההוראה ולהתאמת ההוראה החדשה בצורה המיטבית. נפעל לחיזוק הכוח של נציגי.ות המחלקות, תוך חיזוק הקשר בין האיגוד לכלל המחלקות.

במישור הרווחתי נעבוד על מנת לשפר את תנאי המחייה בקמפוסים ומחוצה להם. נפעל לנגישות לזכויות רווחתיות בעיר, הנחה בארנונה, תחבורה, דיור, תעסוקה וכ'ו.
נפעל למתן כישורים לסטודנט.ית ליציאה לעולם התעסוקה, בניית עסק עצמאי וחיבור לעולם האמנות והעיצוב הירושלמי.

ברובד התרבותי, נפעל ליצירת תרבות יצירתית, בצלאלית במיוחד בימים אלה. תוך כדי שיתוף פעולה עם האקדמיה וגורמי תרבות בעיר.

איגוד הסטודנטים.ות הוא במה משמעותית לפעילות חברתית בתוך הקמפוס ומחוצה לו. אנו רואים הזדמנות גדולה מאוד לחיבור בין הסטודנטים.ות השונים.ות בקמפוסים השונים ביצירת שיתופי פעולה ומעורבות בקמפוס ובעיר.

אנחנו מזמינים אתכם.ן להיות חלק, להצטרף להיות חברי.ות מועצת האיגוד ולהשפיע מבפנים.
כאן עבורכם.ן, זמינים.ות ורואים.ות בכם כשותפים.ות לעשייה,
צוות איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל

לצוות האיגוד

Scroll to Top

התחברות

התחברות לחברי איגוד

*סטודנטים.ות הלומדים.ות תואר ראשון/שני מקבלים.ות
אוטומטית את פרטי ההתחברות למייל